عکاسی کودک در استانبول

عکاسی کودک در استانبول

عکاسی از کودکان شما با بهترین کیفیت

 در لوکیشن های استانبول ترکیه

عکاسی کودک در استانبول

عکاسی تخصصی کودک برای ثبت خاطرات فرزند شما در سفر استانبول

خدمات عکاسی قابل ارائه کودک در استانبول

موارد زیر برای عکاسی کودک در استانبول قابل ارائه می باشد.

هزینه های عکاسی کودک در استانبول

نرمال (اقتصادی)

دلار 60

  • 15 عکس انتخابی
  • 1 ساعت زمان عکاسی
  • 1 لوکیشن اصلی عکاسی
  • دریافت فایل اصلی عکس

حرفه ای

دلار 90

  • 30 عکس انتخابی
  • 1 ساعت زمان عکاسی
  • 2 تا 4 لوکیشن عکاسی
  • دریافت فایل اصلی عکس

عکاس کودک در استانبول :

عکاسی از کودکان در سفر استانبول ترکیه را فراموش نکنید.

بطور کلی منظور از عکاسی کودک،عکاسی از دوران شیرین و نخستین ماه ها و سال های زندگی گفته می شود که برای هر کدام از ما یادآوری اون دوران خاطره انگیز و گاها لذت بخش می تواند باشد.

○ لوازم مورد نیاز؛ به سنین مختلف کودکان لوازم عکاسی از خوراکی گرفته تا اسباب بازی های کودک تا استفاده از وسایل مورد استفاده بزرگترها و بویژه پدر مادر متغییر می تواند باشد.

عکاسی کودک در استانبول

عکاسی کودک در استانبول خاطره سفر را برایشان ماندگار می کند.

○ محیط عکاسی کودک؛ عکاسی از کودکان همونقدر که لذت بخش و شیرین هست همونقدر هم سخت و بعضی وقتها طاقت فرسا می تواندباشد که البته به تجربه عکاس و چگونگی و نحوه برخورد پدر مادر با کودک حین انجام کارشدت و ضعف داردو هرچه محیط برای کودکان لذت بخش تر و آرامش بخش تر باشد طبیعتا عکس های شاد تر و پویا تری می شود ثبت کرد که این شرایط رو هم در فضای خانه و هم در محیط های مختلف از جمله پارک ، مهد کودک، طبیعت و غیره می توان فراهم کرد.

در عکاسی کودک در سفر استانبول صبور باشیم

○ زمان عکاسی کودک؛ به خاطر جنب و جوش فراوان و فعالیت خستگی ناپذیر کودکان هرزمانی میتواند زمان مناسبی برای این سبک از عکاسی باشد بطور مثال برای عکاسی از کودکان حین بازی کردن یا انجام فعالیتهای روزانه که کاملا حس و حال طبیعی و سرشار از انرژی اونهارو میشودثبت کرد یک فرصت طلایی برای عکاسی می باشد ، کودکان اصولا با ژست های غیر طبیعی یا خنده های مصنوعی رابطه خوبی بر قرار نمیکنن و خواستن انجام اینکار به سرعت باعث خستگی و بی حوصلگی اونها شده و از دوربین فرار خواهندکرد پس چه بهتر که به حال خودشان بگذاریم و از حالات طبیعیشان عکاسی کنیم.

شما میتوانید مستقیم با تیم استدیو عکاسی حامد انتظار در استانبول از طریق دکمه تماس بر روی وب سایت از طریق واتس آپ مشاوره رایگان بگیرید.

برای اطلاع از هزینه عکاسی کودک در استانبول میتوانید از این صفحه بازدید کنید و برای اطلاع از قیمت دقیق و تخفیفات ویژه با ما با شماره واتس آپ در سایت تماس بگیرید.

هزینه ساخت کلیپ کودک در استانبول بر اساس امکانات مورد نظر شما مانند استفاده از هلی شات ، فیلم برداری روی کشتی و زمان آن برآورد می شود برای دریافت قیمت به قسمت قیمت در سایت حامد انتظار مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید.