برای دیدن نمونه کارهای ما به اینستاگرام مراجعه کنید.
 بهترین ژست در عکاسی فرمالیته عروس و داماد در استانبول

بهترین ژست در عکاسی فرمالیته عروس و داماد در استانبول

 • عکاسی فرمالیته در ترکیه

  عکس‌های فرمالیته عروس و داماد ماندگارترین یادگاری‌ آنها از این روز زیبا است. اهمیت عکس‌های عروسی، تاحدی است که بسیاری از عروس و دامادها، هزینه‌ها و وسواس زیادی برای آن صرف می‌کنند. اگر عاشق عکس‌های عاشقانه هستید، حتما می‌دانید که ژست طبیعی و درعین حای راحت عروس و داماد ، تا چه اندازه در کیفیت عکس‌ها تاثیر دارد. مدل عکس عروس و داماد بسیار مهم است، سعی کنید که بهترین ژست عکس را انتخاب کنید، چون در غیر اینصورت عکس‌های جذابی نخواهید داشت.

  پیشنهاد آتلیه عکاسی حامد انتظار برای یافتن بهترین راه، مشاهده بهترین نمونه عکاس های عروس و داماد پیش از انجام عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته ، شناخت مناسب بدن خویش و پارتنر ، تمرین این ژست ها ، همراهی با عکاس و نظرات و تجربیات او می باشد.

  انواع ژست عکس عروس و داماد

  اگر بخواهید بهترین و زیباترین عکس‌های فرمالیته عروسی را داشته باشید، می بایست انواع ژست عروس داماد را بشناسید. با دیدن و شناخت چند ژست عکس عروس و داماد، می‌توانید خاص‌ترین عکس‌ها را ثبت کنید. سعی کنید، عکس‌های موردعلاقه‌تان را ذخیره کنید، تا درصورت نیاز، در روز عکاسی ضمن مشورت با عکاس خود از آنها استفاده کنید.

  1-حالت سورپرایزی عکاسی: 

  گرفتن چشمان داماد توسط عروس یا بالعکس در خیلی از فرهنگ‌ها باور بر این است که تا قبل از عقد نباید داماد عروس را ببیند. از این قضیه می‌توان برای ژست عروس و داماد ایده گرفت. این ژست می‌توان شادی و البته صمیمیت عروس و داماد را نشان داد.

  2- دراز کشیدن در دل دشت و چمن : 

  یکی از بهترین ژست‌های عروس و داماد در پارک و فضای باز دراز کشیدن روی چمن، نزدیک‌شدن به‌هم و البته عکاسی از زاویه‌ی بالا است. برای آن که عکس جالب‌تر شود عروس می‌تواند سرش را روی شانه‌ی داماد بگذارد و دست یکدیگر را بگیرند . این ژست عروس و داماد هم از آن ژست‌هایی است که صمیمیت و عشق عروس و داماد را نشان می‌دهد.

   

  عکاسی فرمالیته در ترکیه

  3-  عکس بوسه عاشقانه از پیشانی : 

  ژست بوسه از پیشانی ژستی قدیمی است، اما هنوز هم جذابیت‌های خود را دارد. داماد پیشانی عروس را ببوسد یا عروس پیشانی داماد را، این ژست بهتر است کسی که بوسیده می‌شود چشمان‌اش را ببندد و لبخندی از سر رضایت بر لب داشته باشد.

  4-عکاسی در حرکت: 

  راه‌رفتن یا دویدن عروس و داماد

  5- تکیه بر شانه : 

  تکیه بر شانه یکدیگر از زوایای مختلف می‌تواند یک ژست عروس و داماد مناسب و زیبا باشد. در چنین ژستی عروس باید در نزدیک‌ترین موقعیت سرش را روی شانه‌های داماد قرار دهد.

  6- عروس در مقابل داماد :

  این ژست عکاسی فرمالیته هم از آن ژست‌هایی است که مختص محیط باز است. در این ژست، عروس پشت به دوربین می‌ایستد و داماد چند قدم آن‌طرف‌تر قرار می‌گیرد یا بالعکس. تصویری که در این موقعیت گرفته می‌شود نشاندهنده آینده‌نگری عروس و داماد است .

  7- کلوزآپ :

  عکس کلوز آپ یکی از حالت های جذاب عکاسی فرمالیته می باشد. دلیلی ندارد که در مراسم عروسی، تصاویری از نزدیک‌ترین فاصله از صورت عروس و داماد وجود نداشته باشندژست کلوزآپ در حالتی که عروس چانه‌اش روی شانه‌های داماد قرار داده و چشمان‌اش را بسته  می‌تواند بسیار خلاقانه باشد.

  8-  سوار بر ماشین :

  وقتی که در هستید هم می‌توانید عکسی زیبا و خاطره انگیز بگیرید. انتخاب پس‌زمینه‌ی ماشین‌تان را به عکاس بسپارید.  قطعاً عکسی هنری گرفته می شود.

  9-  قرار دادن دستان در یکدیگر:

  به هم نزدیکتر شوید و از پایین دستان‌تان را در هم قرار بدهید. در این ژست باید با صمیمیت زیاد به صورت هم نگاه کنید و فارغ از فضایی که در آن شوید. تمامی تمرکزتان باید روی نگاه هم، روی دستان هم و روی حس دوست داشتن باشد که به هم منتقل می‌کنید.

  10- در آغوش گرفتن عروس توسط داماد از پشت

  11- کلوزآپ از دستان گره‌خورده

  12- همراه با پرواز پرندگان در غروب :

  باتوجه به وجود تعدد لوکیشین های همراه با پرنده در استانبول می‌توانید تصویری هنری و فوق‌العاده را رقم بزنید.  در خاتمه لازم است چند نکته کلیدی را هم بدانید تا بهترین ژست خود را برای عکس بگیرید :

  ·         شانه ها را به فرم چهارشانه و صاف جلوی دوربین نگه دارید

  ·         شکم خود را سفت کنید

  ·         روی قدم زدن کار کنید

  ·         با دست ها چه کنیم؟ دست در جیب ، صورت خود را لمس کنید ، حالت دست به سینه

  ·         در عکس لب ها را جمع نکنید
  ·         در عکس لبخند طبیعی داشته باشید و با لبخند زدن بخشی از دندان ها را نشان دهید
  ·         سمت خوب صورتتان را بشناسید
  • چانه را تو ندهید
  • با چشم نیمه باز نگاه کنید
  • اخم نکنید
  • چانه را بالا بدهید

  این امکان فوق العاده برای شما ایرانیان هم اکنون فراهم شده تا با اطمینان خاطر برای مناسب های ویژه مانند عکاسی فرمالیته در ترکیه ، با هزینه ساخت کلیپ عروسی در ترکیه بسیار مناسب خاطرات خود را در استانبول ماندگار کنید، تیم استدیو عکاسی و فیلم برداری حامد انتظار در استانبول با یک تیم حرفه ای در خدمت ایرانیان عزیز می باشد. برای هماهنگی و رزرو قبلی آتلیه ایرانی در ترکیه به وب سایت entezarhamed.ir  مراجعه کنید یا با شماره تلفن 00905050719456 مستقیم یا واتس اپ  تماس حاصل نمایید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای