برای دیدن نمونه کارهای ما به اینستاگرام مراجعه کنید.
 پنج دلیل برای عکاسی عروسی در استانبول

پنج دلیل برای عکاسی عروسی در استانبول

 • حامد انتظار عکاس حرفه ی در استانبول
  بی تردید استانبول یکی از زیباترین و محبوبترین شهرها به عنوان مقصد گردشگری دنیاست و دلایل زیادی برای عکاسی عروسی در استانبول وجود دارد.
  استانبول به سبب زیبایی های طبیعی و تاریخی فراوانی که در آن وجود دارد مکان مناسبی برای عکاسی عروسی می باشد.
  علاقه مندان به عکاسی و فیلمبرداری با درآمیختن ذوق و هنر‌‌ واستفاده از فضاهای خاص اقدام به ثبت عکسها و تصاویر چشم‌نوازی از این شهر زیبا می نمایند.
  اگر بخواهیم تنها پنج مورد برجسته از دلایل انتخاب شهر استانبول به منظور عکاسی و فیلمبرداری فرمالیته را بویژه برای ایرانیان عنوان کنیم می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  پنج دلیل برای عکاسی عروسی در استانبول:

  1- داشتن آب و هوای متعادل بویژه در فصول بهار و پاییز 

  2- وجود بناهای تاریخی و قدیمی بسیار جهت القاء حس عظمت و شکوه و تمدن

  3- استفاده از فضاها ،کوچه ها و کافه هاو خانه های رنگ و وارنگ با سقف های شیروانی متحدالشکل یک دست و یک رنگ ((بویژه در بخش اروپایی))

  4- سهولت در مسافرت چه از نظر عدم نیاز به اخذ ویزا و چه از لحاظ بعد مسافت

  5 -یکی دیگر از موارد انتخاب استانبول جهت لوکیشن فیلمبرداری و عکاسی که البته تقریبا خاص هموطنان عزیز ایرانی می باشد می توان از آزادی های فردی در انتخاب نوع پوشش نام برد که بسیار دست گروه را در استفاده از لوکیشن های مختلف باز می گذارد و آزادی عمل بیشتری را در استفاده بهینه از فضا در اختیار تیم فیلمبرداری قرار می دهد.

  با این تفسیر یکی از بهترین مکان ها عکاسی فرمالیته در استانبول می باشد. برای اطلاع از قیمت عکاسی در استانبول و قیمت کلیپ در استانبول به صفحه قیمت عکاسی استانبول مراجعه کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای